Epson Etiketi

Epson renkli barkod yazıcı modelleri ve epson etiketi info@hepsibarkod.com sitesinden bulmak mümkündür. Epson etiketi olarak da adlandırılan bu etiketler Tm-C3500, Cw-C6000 ae/Pe, Cw-C6500 Ae/Pe, C831, Tm-C7500 G modelleri için üretilmekte olan hususi etiketlerdir. 

Rulolar halinde satın alınabilir olmakta olan ve yüzeyleri mürekkep tutan bu epson etiketlerini info@hepsibarkod.com sitesinde bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra bu ruloları standart ölçülerde de bulmak mümkündür. Ayrıca özel ölçü yaptırmak isteyenler için bu siteden fiyat almak mümkündür. 

C3500 epson modelinde kırklık masura kullanılır ve bu etiketlerin sarımları otuz beş metre olmaktadır. Diğer epson etiketlerde ise C6000, C6500 gibi modellerde ise yetmiş altılık masura kullanılmaktadır. Bunların sarılımları da yüz metre olmaktadır. Bu etiketlerin dört çeşidi vardır. Bunlar Türkiye’de üretilir ve Avrupa’ya ihraç edilir. 

Kuşe Epson Etiketi 

İki farklı yüzeyde parlak ve mat olarak sunulmaktadır. Bu kuşe epson etiketleri kağıt bazlı olmaktadır. Sıvıyı emme özellikleri bulunmaktadır. Kolay yırtılabilir olmasının sebebi ise kağıt bazlı olmasından kaynaklanmaktadır. 

PP Epson Etiketi 

PP etiketler, sıvı teması esnasında sıvıyı emmemekte ve plastik bazlı olmaktadır. Dolayısıyla bu özelliğinin sebebiyle yırtılmamaktadır. 

7-12 iş günü içerisinde üretilmektedir. Etiketlerin cinslerine, genişliklerine ve ruloların sarım metrelerine göre fiyatlar değişebilmektedir. Ölçülü etiketler, özel olarak üretime girmektedir. Bu sitede yalnızca sürekli form standart genişlik arz eden etiketler bulunmaktadır. 

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar olarak da bilinen  bu inkjet etiket yazıcılar da yine bu sitede bulunmaktadır. Bilgisayardan aldıkları verileri mürekkep püskürterek grafik baskısı ya da metin olarak veren yazıcılardır.  
​​​​
​​​​Sipariş ve bilgi için : +90 555 196 87 04